مشاور املاک کمک می‌کنند

این روش‌ها به بهتر دیده شدن لیست فروش مشاور املاک کمک می‌کنند

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ مطالعه: ۳ دقیقه

لیست فروش مشاور املاک

این روزها خانه‌ها تنها محلی برای زندگی کردن نیستند و افراد از آنها برای انجام کارهای اداری خود، ورزش کردن و غیره نیز استفاده می‌کنند. بنابراین یک مشاور املاک باهوش باید بداند که زمانی که یک خانه را برای فروش قرار می‌دهد، بتواند فضاهای مختلف آن را با استفاده از روش‌های جدید به نمایش بگذارد. تهیه لیست فروش برای مشاور املاک بسیار مهم و ضروری است. اما چگونه باید برای بهتر دیده شدن این لیست برنامه‌ریزی کرد؟

با این مقدمه شما باید با بازدید از یک خانه بتوانید پتانسیل‌های موجود در آن را شناسایی کنید. ما در این مقاله از کیلیدمگ به شما کمک خواهیم کرد که بتوانید یک خانه را بهتر درک کنید و آن را برای فروش در معرض دید بیشتری قرار دهید. پس با ما همراه باشید.

برای تهیه لیست فروش مشاور املاک از بیرون ببینید

امروزه خریداران به دنبال خانه‌هایی هستند که فضای بیرونی خوبی داشته باشد؛ به خصوص با شروع پاندمی کرونا اغلب مردم از ماندن در فضای داخلی خانه‌ها خسته شده‌اند و می‌خواهند حیاط یا حتی یک تراس کوچک در خانه خریداری شده وجود داشته باشد.

با این توضیح شما باید تصاویری از فضاهای بیرونی خانه مانند چمن کاری، مبلمان موجود در حیاط و غیره را برای آنها به نمایش بگذارید و به این وسیله نشان دهید که این خانه فضای خوبی برای استراحت و آرامش دارد. نشان دادن فضای باز در هر خانه‌ای و یا مکانی که کودک بتواند آزادانه در آن بازی کند، همواره گزینه خوبی است.

فضای اداری ترتیب دهید

با جابجا شدن فضاهای کاری و وارد شدن آنها به داخل خانه‌ها، شما باید بتوانید یک محیط کاری داخلی در خانه برای انجام دورکاری را به نمایش بگذارید.

با یک بررسی بهتر درک می‌کنید که کدام قسمت از این خانه برای انجام کارهای اداری و قرار دادن میز و صندلی اداری مناسب‌تر است.

این فضا می‌تواند در داخل یک اتاق خواب یا گوشه‌ای از اتاق نشیمن یا در طبقات بالایی باشد. در این زمینه باید خلاقیت به خرج دهید و فرصت ایجاد یک فضای کاری آرام را به وجود بیاورید.

 

 

 

یک فضای آرامش بخش ایجاد کنید

علاوه بر داشتن فضاهایی مانند فضای باز و فضایی برای کار، داشتن یک اتاق یا فضایی برای رسیدن به آرامش هم برای بسیاری از خریداران اهمیت دارد. اضافه کردن چند عنصر کوچک به فضاهایی مانند اتاق‌ها می‌تواند به ایجاد یک حس آرامش بخش در خریداران کمک کند.

شما می‌توانید یک صندلی راحتی و یا میزی برای مطالعه در کنار پنجره اتاق خواب یا درب تراس یا حیاط ترتیب بدهید و کمک کنید تا خریداران یک خانه و اتاق خواب را تنها فضایی برای خواب ندانند بلکه بتوانند از آنها انرژی مجددی برای ادامه روز به دست بیاورند.

آشپزخانه‌هایی جذاب طراحی کنید

مردم ترجیح می‌دهند کمتر در بیرون از خانه غذا بخورند و بیشتر خودشان کار پخت و پز را در داخل خانه انجام دهند. برای همین بهتر است به خریداران کمک کنید تا آنها خود را در حال تهیه یک وعده غذایی تصور کنند.

گزینه‌هایی مانند قرار دادن یک مخلوط کن بر روی پیشخوان یا گذاشتن یک تکه نان بر روی اجاق گاز یا پارچ و لیوانی که بر روی جزیره آشپزخانه شما قرار دارد، کمک می‌کند تا فضای خانه و آشپزخانه برای مشتری، گرم و جذاب و صمیمی باشد. این مکان همان جایی است که همه می‌خواهند در آن جمع شوند و برایشان جذابیت دارد.

 

برای تهیه لیست فروش مشاور املاک از جذابیت اتاق نشیمن غافل نشوید

زمانی که چراغ یک آشپزخانه خاموش است و مردم آشپزی نمی‌کنند یا غذا نمی‌خورند، به سراغ اتاق نشیمن می‌روند که مرکز یک خانه است. این روزها بسیاری از اتاق‌های نشیمن مجهز به سالن سینما، استودیوی یوگا و کلاس‌های خانوادگی است.

بنابراین رفت و آمد زیادی به اتاق نشیمن صورت می‌گیرد و یک مشاور املاک حرفه‌ای باید به خوبی بداند که یک اتاق نشیمن را مطابق با سلیقه مشتریان در معرض نمایش قرار دهد.

با این توضیحات به اهمیت نقاط مختلف خانه در بهتر دیده شدن یک آگهی پی بردیم و نباید این نکته را فراموش کنیم که فضای اضافی موجود در یک خانه تنها در جهت ذخیره سازی نباید استفاده شوند و در این زمینه پتانسیل ملک و خواسته خریداران باید در نظر گرفته شود.

در اختیار گذاشت عکس‌های با کیفیت بالا در اختیار مشتریان گزینه بسیار خوبی است که تصویر دقیق و درستی را در اختیار خریداران قرار می‌دهد و کارشناسان پیشنهاد می‌کنند که در کنار این تصاویر بهتر است تورهای سه بعدی نیز در نظر گرفته شود.

ویدئوهایی که به تعامل بهتر مشاوران املاک و مشتریان کمک می‌کند
چگونه مشاور املاکی
فهرست