کلیات وام اجاره مسکن تصویب شد

 

کلیات وام اجاره مسکن تصویب شد

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، درباره وام اجاره مسکن برای سال 1400 اظهار داشت که کلیات وام اجاره مسکن در ستاد ملی مبارزه با کرونا به تصویب رسیده است. وی همچنین عنوان کرد که جزئیات مربوط به دریافت این وام و همچنین سقف این وام به زودی اعلام خواهد شد.

تصویب کلیات وام اجاره مسکن

وزیر راه و شهرسازی، از تصویب کلیات وام اجاره مسکن در ستاد ملی مبارزه با کرونا خبر داد. جزئیات و سقف این وام به زودی اعلام خواهد شد.

محمد اسلامی در حاشیه مراسم مربوط به امضای تفاهم نامه سرمایه گذاری برای مشارکت در فاز اول احداث پروژه پایانه مسافربری شماره دو در فرودگاه امام خمینی، به خبرنگاران اعلام کرد که احداث این پایانه باید از 20 سال قبل شروع می شد تا سهم بیشتری در پروازهای خارجی داشته باشیم. وی همچنین خاطر نشان کرد که باید ترانزیت مسافری خود از طریق مسیر هوایی را افزایش دهیم.

پروژه پایانه مسافربری شماره دو فرودگاه امام خمینی، در دو فاز جداگانه و جمعا با ظرفیتی برابر 60 میلیون مسافر در سال اجرا خواهد شد. فاز اول این پروژه، با بودجه دو میلیارد دلار و در مدت 48 ماه به اتمام خواهد رسید. ظرفیت مسافر این فاز برابر 25 میلیون نفر خواهد بود.  

اسلامی درباره وام اجاره مسکن برای سال 1400 نیز اظهار داشت که کلیات وام اجاره مسکن در ستاد ملی مبارزه با کرونا به تصویب رسیده است و جزئیات و سقف این وام به زودی اعلام خواهد شد. همچنین با اشاره به شرایط موجران و مستاجران در شرایط کرونا، اظهار داشت : در سال گذشته، بسیاری از موجران، خوشبختانه مصوبات مربوط به ستاد ملی مبارزه با کرونا را رعایت کردند و اجاره نامه های مستاجران را در موارد بسیاری حتی بدون افزایش اجاره و یا رهن، تمدید نمودند.

وزیر راه و شهرسازی همچنین بر عدم صدور حکم تخلیه در سال گذشته برای مستاجران و خارج از مصوبات ستاد کرونا، تاکید کرد.

موفقیت شغلی
آپارتمان نوساز در لوکس ترین منطقه پایتخت + جدول
فهرست