آپارتمان نوساز در لوکس ترین منطقه پایتخت + جدول

منطقه یک تهران، از مناطقی شمالی پایتخت است که قیمت مسکن در این منطقه با رنج قیمتی بسیار بالا توصیف می شود؛ براساس تازه ترین آمار، نرخ مسکن در سال های اخیر در این منطقه، با افزایشی بیش از 60 میلیون تومان به ازای هر متر مربع، همراه بود. زعفرانیه، ولنجک، محمودیه، نیاوران، قیطریه، باغ فردوس، دربند، اوین و… از معروف ترین محله های منطقه یک پایتخت به شمار می‌آیند.

قیمت مسکن _ آپارتمان نوساز در لوکس ترین منطقه پایتخت

در گزارشی که هم اکنون در حال مشاهده ی آن هستید، به بررسی رنج قیمت مسکن و برخی از واحد های نوساز که در منطقه یک تهران قرار گرفته اند و جهت فروش عرضه شده اند، پرداخته شده است.

منطقه یک تهران، از مناطقی شمالی پایتخت است که قیمت مسکن در این منطقه با رنج قیمتی بسیار بالا توصیف می شود؛ براساس تازه ترین آمار، نرخ مسکن در سال های اخیر در این منطقه، با افزایشی بیش از 60 میلیون تومان به ازای هر متر مربع، همراه بود. زعفرانیه، ولنجک، محمودیه، نیاوران، قیطریه، باغ فردوس، دربند، اوین و… از معروف ترین محله های منطقه یک پایتخت به شمار می‌آیند که هر یک از محله های نام برده شده، از رنج قیمتی متفاوتی برخوردار می باشند؛ واحد های نوساز در مقایسه با واحد های قدیمی، از قیمت بالاتری برخوردار می باشند.

در ادامه ی این گزارش، نرخ  مسکن برای واحد های نوساز در محله های مختلف این منطقه، ذکر شده است؛ لازم است ذکر کنیم قیمت های درج شده بر اساس فایل های موجود در آژانس های خرید و فروش املاک می باشد و رنج ثابتی از قیمت مسکن در محله های ذکر شده را ارائه نمی کند.

قیمت مسکن در مناطق شمالی پایتخت

نیاوران از محله های منطقه‌ی یک و واقع در شمال پایتخت می باشد؛ اکثر واحد های این محله همچون سایر واحد های قرار گرفته در منطقه ی یک شهرداری، متراژ  بالایی دارند؛ یک واحد نوساز با متراژ 200 متر در این محله به قیمت 90 میلیون تومان به ازای هر متر مربع قیمت گذاری شد. به گفته‌ی کارشناسان مشاور املاک نیاوران، قیمت واحد های نوساز این محله از متری 60 میلیون تومان شروع می‌شود.

ولنجک از دیگر محله های منطقه ی یک و از شمالی ترین نقاط پایتخت می باشد؛ یک واحد آپارتمان 150 متری نوساز، متری 110 میلیون تومان در این محله جهت فروش قیمت گذاری شده است.

زعفرانیه از گران ترین و لوکس ترین نقاط پایتخت محسوب می شود؛ به گفته ی کارشناسان مشاور و املاک این منطقه، نرخ مسکن در زعفرانیه گاها به 150 میلیون تومان به ازای هر متر مربع نیز رسیده است؛ یک واحد 210 متری نوساز، متری 120 میلیون تومان قیمت گذاری شده است؛ همچنین واحدی نوساز به متراژ 225، در محمودیه متری 100 میلیون تومان توسط مالک خود، جهت فروش پیشنهاد شده است.

در پایان تأکید می کنیم که مختصات ملک در تعیین قیمت مسکن در محله های نام برده شده بسیار تأثیرگذار است؛ نرخ مسکن در هر محله با توجه به متراژ، سن بنا، کوچه، خیابان، امکانات، تعداد طبقات در هر واحد و… تعیین می شود.

کلیات وام اجاره مسکن تصویب شد
مهارت‌های مذاکره و فروش
فهرست